Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za čas.
Ověřený zákazník
Skvělá mýdla/šampony. Už nekupuji jinde.
Mýdla voní v celém svém objemu. Ne jen na povrchu a pak nic.
Veronika V., Uherské Hradiště
Vaše masti mi byla stálým pomocníkem na mé pouti do Santiaga letos v létě. Nejen, že mé nohy se po ní opravdu cítily jako znovuzrozené, ale k tomu všemu ještě provoněla všechny ubytovny, ve kterých jsem přespávala :-)
Přeji Vám spoustu tak spokojených zákazníků, jako jsem já. Ať se Vám daří!
* mast Unavené tělo
Tereza J., Praha
Jsem z kosmetiky nadšená a opravdu ji ráda vřele doporučuji dál. Nejen že nádherně voní, má fantastickou konzistenci, ale hlavně funguje 😍 Mockrát děkuji za laskavý přístup a pomoc s výběrem, je vidět, že Pavlínka dělá výrobky srdcem a jsem ráda, že mohu být další spokojenou zákaznicí.
* mast Regenerace kůže * mýdlo Měsíček * krém Problematická pleť
Eva V., Rožnov pod Radhoštěm
Roky jsem měla ošklivě popraskané paty, zkoušela kde co, nic nepomáhalo. Od konce srpna mažu vaším krémem na chodidla a zázrak, praskliny jsou pryč, paty jakoby omládly, jsem nadšená. Děkuji!🤗
* mast Péče o chodidla
Alžběta J., Uherské Hradiště
Šampon na blond vlasy - nad něj není! .... a ty vůně!
*šampon Světlé vlasy
Tereza Z., Pecky
A za mne tedy hotový poklad je mast při bolení hlavy. Ta už mi tolikrát pomohla, abych nemusela zobat prášek...
* mast Na čelo a spánky
Jana A., Zlín
Produkty jsou výborné. Vyzkoušela jsem krémy na akné-doporučuji na problémovou pokožku. Taktéž měsíček opravdu hojivý. Je vidět, že bylinkové krémy jsou velmi kvalitně a čistě vyrobeny. Komunikace a dodání perfektní. Děkuji.
* krém Problematická pleť * mast Měsíček lékařský
Jana R., Steyr
Pro mě skvělé výrobky, které fungují a při tom nemusím řešit následky pro přírodu. Měli bychom se více vracet k přírodě.
* krém Normální a smíšená pleť * šampon Regenerace vlasů * mýdlo Levandule
Pavla Č., Uherské Hradiště
Krém pro suchou a náročnou pleť je úžasný. Konečně krém co mé pleti "sedí" a také nádherně voní. Pavlínko, děkuji 🌼 Už se těším na další nákup Vašich produktů. 💮
* krém Suchá a náročná pleť
Silvie S., Přerov
Dobrý den, paní Pelikánová, moc děkuji.
Již dlouhou dobu se chystám vám napsat a vyjádřit velké poděkování za vaši krásnou práci. Prvně jsem si váš výrobek koupila na letošních trzích v Luhačovicích. Věřím, že si mne nebudete pamatovat v té spoustě lidí, které kolem vašeho obchůdku projdou....tehdy jsem vám říkala, že již dlouhou dobu procházím detoxikací a vlasy jsou posledním krokem, který mě čeká:-) Z tuhého šamponu, který jste mi poradila, jsem nadšená, kupuji si již i vaše mýdla a doporučuji výrobky širokému okolí. Moc vám přeji, ať se daří a práce vás stále baví a naplňuje!
* šampon Regenerace vlasů * mýdlo Měsíček * mýdlo Levandule
Elena P., Podivín
Používám krém na zklidnění akné, který krásně voní a hydratuje, ale zároveň není příliš mastný. Je ideální pro mou problematickou pleť. Dále používám mýdlo z měsíčku, který vůbec nevysušuje a krásně vyčistí pleť. Nedám na tyhle produkty dopustit, jsou prostě skvělé a neustále si je objednávám.😍😍😍Vřele doporučuji 🙂
* krém Problematická pleť * mýdlo Měsíček
Milada N., Uherské Hradiště
Dobrý den, koupila jsem si na adventních trzích v Hradišti od Vás Kostivalovou mast a zjistila, že je opravdu dobrá.
* mast Kostival lékařský
Marie V., Kondrac
Dobrý den paní Pelikánová, chtěla bych Vám poděkovat za nedávno dodané zboží a také přiložený dárek. Vaši kosmetiku používáme již všichni včetně vnoučat.
* mýdlo Heřmánek * mast Péče o chodidla * mast Unavené tělo * krém Normální a smíšená pleť
Alena N., Ústí nad Labem
Dobrý den paní Pelikánová, chtěla jsem Vám poděkovat za rychlé odeslání zásilky a také jsem chtěla, abyste měla zpětnou vazbu na své výrobky, jsem nadšená :-) krém na unavené nohy je opravdu výborný, měla jsem nějaké problémy po onkologickém onemocnění a při mé sedavém zaměstnání jsem vyzkoušela hodně krémů, ale ten Váš je všechny "porazil", moc mi zatím opravdu pomohl. Určitě se ve Vašem obchůdku moc ráda "zastavím", a vyberu i nějaké Vaše výrobky jako dárky pro ty, které mám ráda a chci jim udělat radost.
* mast Unavené a těžké nohy
Marta B., Popovice
Vřele doporučuji všechny výrobky. Kupovala jsem si různé "mastičky" , ale to, co vyrábí paní Pavlínka je prostě boží!!! Na tvář, na ruce, na bolavé záda, mýdla na tělo i vlasy. Vyzkoušela jsem a těším se na každé nové ráno, až naaplikuji 🧡
* krém Normální a smíšená pleť * mast Regenerace kůže * mast Kostival lékařský
Jiřina M., Zbraslav
Vaše šampóny jsou naprosto skvělé. Velmi se na ně těším. Ještě jednou děkuji a pohodové dny přeji 🙏
* šampon Tmavé vlasy * šampon Regenerace vlasů
Eva J. N., Nedachlebice
Mazání na chodidla - jedna báseň! A ta vůně! Díky ní jsem si navykla k pravidelnému mazání 🙂
* mast Péče o chodidla
Silvie S., Troubky
Dobrý den, paní Pavlíno, po dlouhé době se zase těším na zboží od vás, tak vám chci vyjádřit radost a poděkování za vaši krásnou práci🙏😉 Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků a vám osobně ze ❤ vše dobré.
* šampon Světlé vlasy * šampon Regenerace vlasů * krém Suchá a náročná pleť
Romana Š., Zlín
Vaši mast jsem objevila na podzimních trzích v Abrahámově polévkárně a zaujala mě svým složením a především tou vůní. Zkusila jsem ji na ruce, kde mě už několik let trápí atopický ekzém (vždy se mi jednou za čas udělají drobné pupínky plné vody, které pak prasknou a začíná nekonečný boj s hojením, kdy mi kůže často popraská až do krve). Když jsem zkoušela různé masti a krémy, tak jsem si tím kůži sice promastila, ale zase podráždila. Vaši mast moje ruce krásně snáší, mast kůži promastí a hojí.
* mast Regenerace kůže
Klára B., Moravský Písek
Mast na křečové žíly opravdu pomáhá, takže dnes si jedu pro druhou.
* mast Unavené a těžké nohy
Monika V., Meziboří u Litvínova
Dobrý den Pavlí, chtěla jsem Vám poděkovat za balíček a za dáreček v něm. A také jsem Vám chtěla poděkovat za bylinnou mast Péče o ženu. Dostala jsem jí loni k narozeninám a společně s její pomocí, bylinným čajem a meditací jsem se úspěšně zbavila cysty na vaječníku a zase pravidelně menstruuji. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám mnoho spokojených klientů.
* mast Péče o ženu
Alena Ž., Staré Město
Skvělá přírodní kosmetika. Pro mě, jako alergika, naprosto vyhovující. Velmi milá a ochotná paní majitelka, která ví, o čem mluvi.
* krém Normální a smíšená pleť * mýdlo Levandule * mast Regenerace kůže
Mirka M., Kamenice nad Lipou
Musím moc pochválit příjemné kozí mýdlo s bylinkami a mast na unavené tělo! Mast je opravdu skvělá! Koupila jsem také krém na normální pleť, ten je sice trochu mastnější než bych potřebovala, ale používám ho na noc a až bude mráz, tak se hodí i jako denní. Musím pochválit i rychlé dodání a příjemné ceny.
* mýdlo Kozí s bylinkami * mast Unevené tělo * krém Normální a smíšená pleť
Monika M., Brno
Šampóny nás nadchly, takže už se těšíme až vyzkoušíme nové přípravky.
* šampon Tmavé vlasy * šampon Regenerace vlasů * krém Problematická pleť * mast Prsní mast










